Odanızı rengarenk aydınlatmak ve hoparlör ile kaliteli müzik deneyimi yaşamak için akıllı LED ampul JUO Smart Bulb’ı tercih edebilirsiniz. Evinizi rahatça bir parti ortamına çevirebileceğiniz JUO Smart Bulb akıllı ampul, özellikleri ile dikkat çekiyor.

Cep telefonlarıyla hayatımıza giren ”akıllı ürün” kavramı, artık yaşamın hemen hemen her alanında karşımıza çıkıyor. Akıllı saatler, akıllı mutfak aletleri, akıllı televizyonlar derken akıllı cihazların hayatımızdaki yeri giderek genişledi.

Akıllı cihazların ortak özellikleri, cep telefonları tarafından kontrol edilebiliyor olması. Örneğin akıllı saatlerin de akıllı televizyonlarında da bazı mutfak aletlerinin de cep telefonuyla bağlantısını sağlamak mümkün. Bu sayede ekstra bir nesneye ihtiyaç duymadan, sadece telefonla istediğimiz değişiklikleri yapabiliyoruz.

JUO firması tarafından üretilen akıllı ampul, hem ses hem de ışık tasarımıyla dikkat çekiyor. JUO Smart Bulb isimli ampülün renk ayarını telefondan tek tuşla yapabiliyoruz. Bununla birlikte ampul içerisinde bir Bluetooth hoparlör bulunuyor ve bunu da telefondan kontrol edebiliyoruz.

JUO Smart Bulb Özellikleri Neler?

Işık Gücü: LED 6W, AMP 3W
Çalışma Voltajı: AC 100V – 240V
Çalışma Frekansı: 50-60Hz
Parlaklık: 273.0 Lümen
Bluetooth: V4.2
LED Renk Sayısı: 7
Çalışma Menzili: 10m

JUO Smart Bulb Ne İşe Yarar?

Bu akıllı ampul, hem iOS hem de Android tabanlı olarak üretilen bir mobil uygulama sayesinde kontrol edilebiliyor. Bluetooth üzerinden bağlantı sağladığınız akıllı LED ampulun renk ve parlaklık ayarını istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. 10 watt ses gücüne sahip olan akıllı LED ampuldeki hoparlör ile telefonunuz üzerinden istediğiniz müziği dinleyebiliyoruz. Ayrıca ekolayzer modu ile çalan müzik ile uyumlu şekilde yanan renkleri seçebiliyorsunuz.

JUO Smart Bulb Fiyatı Ne Kadar?

Bazı internet siteleri ve teknoloji marketlerinde satılmaya başlanan JUO Akıllı Ampul’un fiyatı, 99 TL ile 150 TL arasında değişiyor.


Daha Fazla İlişkili Makale
Daha Fazla: Erman Güneş
  • En Köşelerdeki WLAN

    Ofislerde tavana asılı onlarcasını görmüşsünüzdür: WLAN Erişim Noktaları (AP). Bu düz kutu…
  • Hepsi Bir Arada Modem: Netgear WAC510

    Netgear, büyük iş kurulumları hedefleyen birçok erişim noktasına sahip – bunlara Cloud ile…
  • Daha Fazla Güvenlik İçin 10 İpucu

    Windows’da virüs tarayıcısı zaten olmazsa, olmaz. Şimdiye kadar geçerli olan bu altın kura…
Daha Fazla: Donanım

Buna da Bakabilirsiniz:

Android Telefonlarda Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

İnternet ortamında gezinirken birçok kullanıcı tarafından o anlık ekran görüntüsü alma iht…