Android İçin Peach Vakti: Yeni Sosyal Ağ Şimdi Android'de

Neredeyse her gün yeni bir sosyal medya ağları ile karşılaşıyoruz bazılarının iyi yanları bazılarınında kötü yanları olabilir. Her  neyse konumuzu dağıtmadan, Peach” hem Android platformuna hemde insanların hayatına iddaalı bir şekilde giriş yaptı. Son bir aydır iOS kullanıcılarına “merhaba” demişti sosyal medya platformlarında olan bu yenilik Vine’ın yaratıcılarından Don Hoffman‘ın imzasınıda taşımakta.

Android İçin Peach Vakti: Yeni Sosyal Ağ Şimdi Android'de

Sosyal medya ağları gittikçe büyüyor ve gelişiyor. Vine’ın yaratıcılarından Don Hofmann tarafından hayatımıza geçirilmiş olması bu sosyal ağın çok fazla konuşulmasının baş nedenidir.

Yeni Uygulama Neler Getiriyor?

iOS platformunda Peach adlı sosyal ağ beklediğini bulmuş olacak ki bir ay aradan sonra Android kullanıcıları ile buluştu.  Peach, birçok yoldan durumunuzu paylaşmanıza olanak sağlıyor “durum güncelleme uygulaması” diyebiliriz bu sosyal ağa.

Sosyal ağ üzerinde düşüncelerinizi hislerinizi ve duygularınızı paylaşmak için video, fotoğraf, metin, sihirli sözcükler ve GIF olarak adlandırdığı birçok farklı yöntemi kullanabilirsiniz.

Peach’teki İlk Kurumsal Hesaplar Hangileri?

Google Play Store’dan ücretsiz bir şekilde cihazınıza yüklenen Peach uygulaması Android kullanıcılarının da ilgi alanlarına girdiği görülüyor. Uygulama mağazasında yeni çıkmasına rağmen yüksek puan topladı ve şuan hem bireysel kişilerin ilgisini oldukça çekmekte hem de kurumsal şirketlerin.

Uygulamanın gereken patlamayı gerçekleştirecek mi merak konusu olurken, 9to5google’ın yayınladığı bilgiye göre, Chicago Tribune ve Huffington Post gazeteleri resmi olarak Peach hesabı oluşturarak paylaşımlara başlamış.


Daha Fazla İlişkili Makale
Daha Fazla: Zehra Gülşin
Daha Fazla: Android

Buna da Bakabilirsiniz:

Akıllı Aile Bisikleti Taga 2.0 Yaklaşık 1.7 Milyon Dolar Fon Aldı

Amerikalı bir ailenin oluşturduğu bu bisiklet her ailede olması gereken, ihtiyaçlarımızdan…