Samsonite Sırt Çantası, Bataryalı ve Kablosuz Şarj Teknolojisi

Samsonite markasının çıkardığı ünlü şantaları, valizleri biliyorsunuz. Bu kez karşımızda telefonlarımızı kablo olmaksızın şarj edebilme yeteneğine sahip bir sırt çantası görüyoruz. Gelin bu Samsonite sırt çantası yakından inceleyelim.

Mavi, turuncu ve yeşil gibi renk seçeneklerine sahip olan bu çantanın bir çok farklı bölümü var fakat bizler sadece teknoloji tarafına bakacağız. Fakat malzeme kalitesinden de kuşkunuz olmasın. Çantanın içerisine laptopunuzu güvenlice yerleştirebilirsiniz zira çantanın bölümleri hem geniş hemde bilhassa laptop korunacak şekilde yapılmış durumda. Şarj tarafına gelecek olursak, çantanın bir bölümünde telefonunuzu yerleştirebileceğiniz bir kısım var.Samsonite Sırt Çantası

Telefonunuzun markası Samsung olması gerekiyor ama ek bir aparat ile iPhone modellerini de destekleyecek şekilde yapılmış.

Samsonite Sırt Çantası iPhone
iPhone model desteği için ek aparat.

Telefonunuzu yerleştirip güvenli bir biçimde kapattıktan sonra çantanın bir sonraki bölümünde 6.000 mAh’lik batarya yer alıyor ve bu batarya kablosuz bir şekilde telefonu şarj edebiliyor.Samsonite Sırt Çantası kablosuz şarj teknolojisiSamsonite Sırt Çantası batarya

Samsonite sırt çantası özellikle elektronik aletlerinizi rahat muhafaza edebilmeniz üzerinedir. Elektronik aletlerinizi yağmur ve sıcaklık farkından koruma da bir diğer özelliği.


Daha Fazla İlişkili Makale
Daha Fazla: NOR10
 • 6K Video Kaydı: DJI Zenmuse X7

  Havadan video görüntülenmesi ve fotoğraf çekimi konusunda çalışmalarını geliştiren DJI, dü…
 • Amazon’dan Online Kıyafet Deneme

  Dünyanın en güçlü internet sitelerinden Amazon, yeni bir satın almayla birlikte online alı…
 • Uçan Taksiler Yolda

  Uçan Taksiler Yolda

  Ulaşım şirketlerinin geleceğe dair sosyolojik ve coğrafi raporlarından çıkarımına göre 203…
Daha Fazla: Teknoloji

Buna da Bakabilirsiniz:

Gerçek Dünya Haritası: AuthaGraph World Map

Japon sanatçı Hajime Narukawa, AuthaGraph World Map isminde bir harita yayınladı ve gerçek…