Resmi Twitter uygulaması önemli fonksiyonların çoğuna sahip. Yine de, ücretsiz TweetCaster for Twitter uygulamasına geçerseniz daha önce fark etmediğiniz pek çok değişik özelliği kullanmaya başlayabilirsiniz. Örneğin sınırsız sayıda Twitter hesabı kurarak profesyonel ve kişisel tweetleri birbirinden bağımsız olarak aynı anda atabilirsiniz. Özelleştirilebilir bildirim seçenekleri sayesinde hiçbir tweet veya güncelleme gözünüzden kaçmayacak.

Uygulamanın başarılı özelliklerinden bir diğeri de içeriklerin filtrelenebiliyor oluşu. Örnek olarak belli bir kelimeyi kara listeye alıp ilgili kelimenin geçtiği tweetleri otomatikman engellemek mümkün. Üstelik, duvarınızı yalnızca sayfa bağlantıları veya resimlerin gözükeceği şekilde de özelleştirebiliyorsunuz. Tablet kullanıcıları, uygulamanın geniş ekranlarda ne kadar rahat çalıştığını görünce mutlu olacaklardır. Tablet modundayken kendi duvarınız, popüler başlıklar ve yakınlarınızdan atılan tweetleri tek ekranda görebiliyorsunuz.

TweetCaster ile sesli komutları kullanarak tweet atmak da mümkün. Ayrıca çektiğiniz fotoğraflara uygulayabileceğiniz filtreler de mevcut. Ek olarak, zamanlayıcı sayesinde tweetleri istediğiniz saatte gönderilmek üzere önceden programlayabilirsiniz. Ne yazık ki TweetCaster’ın da bazı zayıf yanları bulunuyor. Uygulama ile GIF göndermek mümkün değil. Ayrıca arayüz iOS platformunda sıkıntı çıkartabiliyor. Bu durumlarda uygulama komutlarınıza yanıt vermiyor ve hatta bildirimler üst üste binebiliyor. Bu hatalar düzeltilirse, TweetCaster en başarılı ücretsiz Twtter uygulaması olacaktır.


Daha Fazla İlişkili Makale
Daha Fazla: Erman Güneş
Daha Fazla: Sosyal Medya

Buna da Bakabilirsiniz:

Spotify Alternatifi Uygulamalar Hangileri

En iyi online müzik dinleme ve indirme uygulaması hangisidir? Android veya İos için kullan…