Fifa 2015 Kaynak Dosya Bozuk Sorunu Ve Çözümü

Fifa 2015‘de dosya kopyalarken yaşanan Kaynak Dosya Bozuk Sorununuzu bu yazımız ile çözeceğinizi ümit ediyoruz.

Hata penceresinde genellikle aşağıdaki gibi bir yazı görürsünüz.

“C:\Program Files (x86)\FIFA 15 Ultimate Team Edition\FIFA 15 Ultimate Team Edition\cards0.big An Error occurred while trying to copy a file:

The source file is corrupted. Click Retry to try again, Ignore to skip this file (not reccommended), or Abort to cancel installation.”

Sizler için aşağıda çözüm yollarını sıraladık.

  1. İlk çözüm yolumuz: C:/ Dizinine Fifa 2015 oyununu kurmayı deneyiniz.
  2. Yönetici çalıştırarak çözebilirsiniz: setup.exe isimli programı çalıştırırken, yani oyun kurulum programını çalıştırırken sağ tıklayarak Yönetici Olarak Çalıştır seçeneği ile programı açıp kurmayı deneyebilirsiniz.
  3. Taşıyarak çözebilirsiniz: Oyun başka bir cihazda kurulu durumdaysa, o cihazdan kendi bilgisayarınıza kopyalayarak işlemlere ilerleyebilirsiniz.
  4. Bilgisayarınızın RAM belleği yeterli kapasiteye ulaştığı için açamayabilir. Kontrol için görev yöneticisi –> performans –> bellek yolunu izleyebilirsiniz.
  5. İnternetin olup olmadığını kontrol ediniz.
  6. Oyunu silip tekrar kuruyorsanız, silerken tüm dosyaların temizlendiğinden emin olunuz. Bunun için CCleaner veya IOBit Uninstaller programlarını kullanabilirsiniz.

Seçeneklerdeki öneriler sonucunda hala çalışmıyorsa yorum yazarak sorununuzu biraz daha detaylıca anlatırsanız sizlere farklı çözüm yolları yazacağımız dan emin olabilirsiniz.


Daha Fazla İlişkili Makale
Daha Fazla: Erman Güneş
Daha Fazla: Hatalar

Buna da Bakabilirsiniz:

Spotify Alternatifi Uygulamalar Hangileri

En iyi online müzik dinleme ve indirme uygulaması hangisidir? Android veya İos için kullan…