Android bir cihazda yer alan Navbar Gezinme Çubuğunu özelleştirebilirsiniz. Bunu yapmak için size çok basit kullanıma sahip bir uygulama önereceğiz.

Pixel Navigation Bar, sıkıcı gezinme çubuğunuzu Google Pixel modelinde olduğu gibi, özel yapmanıza olanak sağlar.

Telefonunuzun gezinme Çubuğunu özelleştirmek ister miydiniz? Geri – Home – Geri plan uygulamaları gösteren Navbar, gezinti çubuğunu özelleştirmenize ve daha eğlenceli bir hale getirmenize olanak sağlar.

Uygulama oldukça basit çalışıyor ve uygulamanın nasıl kullanıldığını gösteren bir Youtube Videosu yazımızın içinde yer almaktadır.

Pixel Navigation Bar isimli bu uygulama ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulmuş, Google Play üzerinden ücretsiz indirerek kullanabilirsiniz, uygulama içi satın alma seçeneği mevcuttur.

Pixel Navigation Bar uygulaması ile Navbar’ınızı özelleştirebilir, boylarını, renklerini ve görsel anlamda tüm değişiklikleri yapabilirsiniz.

Pixel Navigation Bar İle Ne Yapabilirsiniz?

Örneğin, özel gezinme çubuğu animasyonları ekleyebilir, renkleri değiştirebilir, yuvarlatılmış kenarlar ekleyebilir ve gezinme çubuğunu kendi haline getirmek üzere yapılandırabilirsiniz.

Bu uygulamanın en önemli özelliği ise, diğer uygulamaların aksine Root işlemi gerektirmemesi ve uygulamayı yükler yüklemez hemen işe koyulmasıdır.

Pixel Navigation Bar uygulaması ile yaptığınız işlemleri görsel olarak anlık olarak görüntülemenizde mümkün, örneğin, bir simgeyi büyütmeniz gerektiğinde işlem çubuğunu sağa sola kaydırırken o anda nasıl göründüğünü de anlık olarak görebilirsiniz.

Telefonlarının navbar’larından sıkılan veya değişikliği seven kullanıcılara yönelik bu uygulama ile kendi tarzınıza göre telefonunuzdaki gezinti çubuğunu özelleştirebileceksiniz.

Uygulama bazı telefonlarda tam randımanlı olarak çalışmıyor, bazı telefonlarda ise bir ayar yapmak gerekebiliyor, örneğin LG g6 ekran oranı 18:9 olduğundan uygulama açılmayacaktır, çünkü uygulamanın varsayılan değeri 16:9 olduğundan bu ayarın değiştirilmesi gereklidir.

Uygulamayı İndirmek için buradaki bağlantıya tıklayın.


Daha Fazla İlişkili Makale
Daha Fazla: Erman Güneş
Daha Fazla: Android

Buna da Bakabilirsiniz:

Spotify Alternatifi Uygulamalar Hangileri

En iyi online müzik dinleme ve indirme uygulaması hangisidir? Android veya İos için kullan…