Haftanın Youtube Kanalları

Bu hafta kültürel anlamda sizlere çok şey katacak kanalların ağırlıklı olduğu bir listeyle karşınızdayız.

1-) Uçan Adam

Haftanın Youtube Kanalları #3

Fotoğrafçı ve gezgin olan Mahmut Gediz’e ait olan bu kanalda Gediz, gezdiği ülkelerde çektiği kısa vlogları paylaşarak gönlümüzü feth etmiştir. Youtube kanallarında şimdilik Moğolistan’dan ağırlıklı olarak vloglar paylaşan Gediz, Kırgızistan bölgesindende vloglar paylaşarak Kırgız Türklerinin yaşamlarını bizlere profesyonel kurgusu ve anlatımıyla sunmuştur. Ata yurtlarımızı bir bir gezen Gediz kısa süre içerisinde yüksek abone sayısına ulaşacağı aşikar.

En çok izlenen videosu:

2-) Hikayesi Ne?

Haftanın Youtube Kanalları #3

Tarihte yaşanan olaylar, sözlerin hikayeleri ve pek bilinmeyen anekdotları profesyonel bir kurgu ile izleyenleriyle paylaşan bu kanal son zamanlarda hızla yükselmektedir.

En çok izlenen videosu:

3-) Servan Turan

Haftanın Youtube Kanalları #3

Servan Turan bir gezgin. En merak edilesi ülkelere, bölgelere sizler için gidiyor ve yüksek şansı sebebiyle sürekli Türkler ile karşılaşıyor. Gezmeyi sevenler veya sevipte yapamayanların en merak ettiği konuları videolarında bulacağınız Turan, gittiği ülkelerin seheyat maliyetlerini yani alışveriş ve barınma maaliyetlerini de paylaşarak izleyenleri mest etmektedir.

En çok izlenen videosu:

4-) 1 Ses 1 Kitap

Haftanın Youtube Kanalları #3

Kitap kurtlarının gıpta ile seyredeceği videoların yayınlandığı bu kanalın seslendirmeni Mehmet Karagöz. Abdullah Çadırcı’nın ise yönetmenliğini yaptığı bu kanal, enfes mekanlarda kitaplar okuyarak ruhunuza sesleniyor. Her Pazartesi akşamı saat 21:00’de video yayınlayan kanal 10 bölümden oluşan bir sezonu geri de bırakırken önü açık bir kanal olacağını belirtmeliyiz.

5-) Sırt Çantası

Haftanın Youtube Kanalları #3

Gezmeyi çok seviyor ama gezemiyor musunuz? Üzülmeyin. Sırt Çantası kanalı sizleri sadece gezdirmekle kalmayacak aynı zamanda kültürel anlamda donatacak. Bu kanalla beraber çok gezen mi yoksa çok okuyan mı sorusunu “çok izleyen mi” sorusuna çeviriyoruz. Belgesel tadında izleyeceğiniz bu videoların yer aldığı kanal şimdilik az sayı da videoya sahip olduğundan abone sayıları oldukça düşük. Abone olarak destek olabileceğiniz bu gezgin çiftimize başarılar dileriz.


  • Haftanın Youtube Kanalları #2

    Haftanın Youtube Kanalları serimizin ikinci yazısınız yazıyoruz. Aşağıdan bir önceki seriy…
  • Haftanın Youtube Kanalları #1

    Haftanın Youtube Kanalları #1

    Bu ilk serimizde, dijital-girişim-inovasyon-röportaj etiketlerine sahip kanallar yer alıyo…
Daha Fazla İlişkili Makale
Daha Fazla: Erman Güneş
Daha Fazla: Liste

Buna da Bakabilirsiniz:

Spotify Alternatifi Uygulamalar Hangileri

En iyi online müzik dinleme ve indirme uygulaması hangisidir? Android veya İos için kullan…