Holga Dijital Kamera

Holga Digital isimli fotoğraf makinesi ile en güzel anları hatırlamak kolaylaşacak. Holga Digital, öncelikle 4 farklı renk seçeneğine sahip ve tasarımcılar 8 Megapiksel olarak geliştirdi. Bu proje, akıllı telefonların çıkması, 1980 ve 90 yıllarındaki popüler kameraların akıllardan silinmesi üzerine bir zamanlar popüler Retro akımını günümüzde tekrar popüler yapmayı amaçlamaktadır.

Holga Digital isimli cihaz diğer fotoğraf makinelerine göre klasik görünümlü olabilir ama bu fotoğraf makinesinin kendine özgü özellikleri vardır.

 

Holga Digital fotoğraf makinesi  SD kart ve Wi-Fi özellikleri taşımaktadır ayrıca çektiğiniz fotoğrafları sosyal platformlarda yayınlayabiliyorsunuz. Sosyal ağ bağımlıları için bu durum onlara daha da sevindirici gelebilir. Bu yüzden Holga Digital fotoğraf makinesini kullanmak için hiç bir tane engel kalmıyor önünüzde diyebiliriz. İndiegogo aracılığı ile Holga Digital fikri destek bulmayı başardı. Az bir sürede %853 yatırım alan firma 354.118 dolar fon toplamayı başardı.


Daha Fazla İlişkili Makale
Daha Fazla: Zehra Gülşin
Daha Fazla: Teknoloji

Buna da Bakabilirsiniz:

Akıllı Aile Bisikleti Taga 2.0 Yaklaşık 1.7 Milyon Dolar Fon Aldı

Amerikalı bir ailenin oluşturduğu bu bisiklet her ailede olması gereken, ihtiyaçlarımızdan…