Instagram Hikayesine Nasıl Bağlantı Link Verilir?

Instagram‘ın son dönemdeki hızlı yükselişi kuşkusuz Snapchat’den esinlenlenerek getirdiği özellikler sayesindendir. Bu özelliklerden birisi olan Hikaye özelliğinde akıllara takılan ufak bir pürüz var. Bu yazımızda o pürüzü yani Instagram Hikayesine Nasıl Bağlantı Link Verilir? göstereceğiz.

Hikaye özelliği kuşkusuz bilhassa işletme profilleri olmak üzere bir çok kullanıcıya yardımcı olmakta. Hikaye özelliğine gerçek değeri veren şey ise bağlantı özelliğidir. Fakat bu özelliğin üzücü tarafı ise şimdilik sadece onaylanmış hesaplar tarafından eklenebiliyor olmasıdır. İleri de herkes tarafından kullanılır olacağını belirtmeliyiz.

Onaylanmış hesaba sahip kişiler hikaye oluştururken karşılarına çıkan arayüzden kolay bir şekilde bağlantı ekleyebilirler.

Hikaye özelliğinin bir diğer güzel tarafı ise kullanıcıları etiketleyebilme imkanına sahip olmamızdır. Hikaye eklerken karakter oluşturma aracını açıyoruz ve @ işareti akabinde kişinin kullanıcı adını yazarken çıkan seçeneklerden eklemek istediğiniz kişiyi seçerek kolay bir şekilde aktif etiketleme yapabilirsiniz.


Daha Fazla İlişkili Makale
Daha Fazla: Erman Güneş
Daha Fazla: Sosyal Medya

Buna da Bakabilirsiniz:

Spotify Alternatifi Uygulamalar Hangileri

En iyi online müzik dinleme ve indirme uygulaması hangisidir? Android veya İos için kullan…