”Çıplaklık satar” sözü, günümüzde sosyal medyaya oldukça uygun bir durum. Instragram’ın çıplak yıldızlarını derlediğimiz bu yazıda, Instagram’da hesabı bulunan ve çoğunluğu modellerden oluşan kişileri inceledik. Instagram, modeller için vücut sergilendikçe beğeni kazanılan bir platform haline gelirken, hem fotoğraflara gelen beğeniler hem de takip sayıları oldukça şaşırtıcı.

Instagram’da hesabı bulunan modeller, ilgi çekici videolarını ve fotoğraflarını paylaşarak binlerce takipçiye ulaşıyor. Bu paylaşımların ortak özelliği ise olabildiğince cesur pozlar vermek.

Demi Rose

Kylie Jenner’ın eski sevgilisi rapçi Tyga ile flört ettikten sonra tanınan Rose, Instagram’da 5.6 milyon takipçiye sahip. İngiliz model, fiziği ve güzelliği dikkat çekiyor.

Love a @gavinglave shot ??

Demi Rose (@demirosemawby)’in paylaştığı bir gönderi ()

Yovanna Ventura

Justin Bieber’ın eski sevgili Yovanna Ventura, Instagram’ın önde gelen modellerinden biri. Instagram’ı aktif bir şekilde kullanan Ventura, 1.400’den fazla gönderi paylaşırken, 5.2 milyon takipçi sayısına ulaşmış durumda.

Playa, sol y arena ?|| bikini from @domelleswim ? by @richardguaty

Yovanna Ventura (@yoventura)’in paylaştığı bir gönderi ()

Chantel Zales

ABD’li model Chantel Zales, Los Angeles’ta yaşıyor. Instagram’da 500’den fazla paylaşım yapan Zales, 4.5 milyon takipçi sayısına sahip.

If I fall will you catch me ? ?

Chantel Zales (@chantelzales)’in paylaştığı bir gönderi ()

Emily Sears

Instagram’ın iddialı modellerinden Emily Sears, 2.200’den fazla gönderi paylaşmış. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Sears, 4.2 milyondan fazla takipçiye sahip.

Everything I’m not made me everything I am @megbatphoto

Emily Sears (@emilysears)’in paylaştığı bir gönderi ()

Victoria Lomba

Instagram ile beraber Twitter ve Snapchat platformlarında da oldukça aktif olan Victoria Lomba’nın 3.7 milyon takipçisi bulunuyor. 400’den fazla gönderiye sahip olan Lomba’nın mesleği ise modellik.

Estoy pensando en ti y sonriendo también ..! ✨?Y usted? Te Adoro! – I am thinking of You and smiling too..! And You? ✨? #love

VIctoria Lomba Official (@victorialomba)’in paylaştığı bir gönderi ()

Lira Mercer

Model ve aktris olan Lira Mercer, Instagram’ın balık etli ünlülerinden biri. Mercer’in 800’den fazla gönderi paylaştığı Instagram hesabında 3.6 milyon takipçi bulunuyor.

Miami

Lira Mercer (@lira_galore)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ines Helene

Ini Helen olarak da bilinen İsveçli model, 1992 doğumlu. Hayranlı tarafından İsveç Unicorn’u olarak tanımlanan Helene, Instagram’da 1.8 milyon kişi tarafından takip ediliyor.

femme fatale

Ines Helene (@ini.helen)’in paylaştığı bir gönderi ()

Courtney Tailor

Instagram’da 900’den fazla gönderisi bulunan Tailor, tam 1.3 milyon takipçiye sahip. Courtney Tailor, özellikle bikini defilelerinde boy gösteriyor. Tailor’ın mesleği ise modellik.

Night swim, anyone? ✨?

Courtney Tailor (@courtneytailor)’in paylaştığı bir gönderi ()


Daha Fazla İlişkili Makale
Daha Fazla: Erman Güneş
Daha Fazla: Sosyal Medya

Buna da Bakabilirsiniz:

Spotify Alternatifi Uygulamalar Hangileri

En iyi online müzik dinleme ve indirme uygulaması hangisidir? Android veya İos için kullan…