iPhone 7 Plus Fiyatı

Apple şirketinin, yeni iPhone modelleri Eylül ayı içerisinde duyaracağını biliyoruz. Çıkışa kısa bir süre kala modellerin neredeyse tüm özelliklerini sızıntılar sayesinde öğrenmiş bulunuyoruz. Şimdi ise fiyatları ortaya çıktı.

Apple şirketi bu kez kullanıcıların geri dönüşlerini değerlendirerek iPhone 7 ile depolama seçeneklerini artırıyor. Depolama seçeneklerinin 32 GB, 128 GB ve 256 GB olması bekleniyor. iPhone 7 öncesinde bildiğiniz gibi 16 GB depolama seçeneği yer almaktaydı, bu da şimdilik iPhone 7 ile beraber depolama konusu çözüldüğü anlamına geliyor.

Bu arada gelen sızıntı fiyatların Çin’de yer alan dev bir akıllı telefon tedarikçisinden geldiğini belirtmeliyiz. Bu sızıntılara göre, iPhone 7’nin 32 GB’lık seçeneği 790 dolar, 128 GB’lık seçenek 990 dolar ve 256 GB’lık versiyonu ise 1060 dolar fiyat etiketine sahip.iPhone 7 Fiyatı

iPhone 7 Plus için ise fiyat etiketleri; 32 GB’lık versiyon 910 dolar, 128 GB’lık seçenek 1030 dolar, ve en yüksek kapasite seçeneği olan 256 GB’lık versiyon için 1180 dolar fiyat etiketi belirlenmiş.

Ayrıca ek olarak iPhone 7 Plus modelinin 256 GB depolama alanı seçeneğine sahip olduğunu da resmen görmüş oluyoruz. Fiyat karşılaştırması olarak iPhone 6s modeliyle iPhone 7 fiyat oranına bakılırsa depolama alanı yükseltmesi fiyatlarda bariz bir artış sergilemediğini görmüş oluruz.

Bu depolama seçenekleri ve fiyatlar tam yerinde olduğuna inanıyoruz. Sizin düşünceleriniz nelerdir?


Daha Fazla İlişkili Makale
Daha Fazla: Erman Güneş
Daha Fazla: Mobil

Buna da Bakabilirsiniz:

Spotify Alternatifi Uygulamalar Hangileri

En iyi online müzik dinleme ve indirme uygulaması hangisidir? Android veya İos için kullan…