Tuz dökme hareketi ile sadece Türkiye’de değil dünya çapında da kısa sürede ünlenen Nusret Gökçe, bu defa Google’ın Pixel 2 model telefonu için hazırladığı reklam filmi ile karşımıza geldi.

Akıllı telefon sektöründe emin adımlarla ilerleyen Google, kaliteli cihazlar üretmenin yanında pazarlama teknikleri için de mesai harcıyor. Google Pixel 2, şirketin telefon sektöründe çıkardığı en iyi telefonu olarak görülüyor. Bir telefondan çok daha fazla özelliğe sahip olduğu vurgulanan Pixel 2, eğlenceli bir reklam ile pazarlanıyor. Reklamda Google Asistan tarafından cevaplanan ilginç sorular yer alıyor.

Nusret, Google Reklamında!

Etçi Nusret, son dönemlerde Instagram üzerinden büyük bir fenomen haline geldi. Yurtdışında Saltbae lakabını alan Nusret, bir hayli gördü. Nusret’e gösterilen bu ilgi, Google’ın da gözünden kaçmadı.

Nusret’in meşhur tuz dökme hareketini yaparken görülen sahnede, Nusret’in sorusu ”ellerimi kullanmadan mı?” oldu. Reklamda bir diğer dikkat çeken ayrıntı ise Apple’a yapılan gönderme. Sınırsız fotoğraf yükleme özelliği üzerine çalışmalar yürüten Google, filmi bir sahnesinde Apple’ın sınırlı hafıza uyarısına gönderme yapıyor.

6 Kasım tarihinde ”Ask more of your phone” başlığı ile YouTube üzerinden yayınlanan reklam filmi şu şekilde:


Daha Fazla İlişkili Makale
Daha Fazla: Erman Güneş
Daha Fazla: Gündem

Buna da Bakabilirsiniz:

Spotify Alternatifi Uygulamalar Hangileri

En iyi online müzik dinleme ve indirme uygulaması hangisidir? Android veya İos için kullan…