Samsonite Sırt Çantası, Bataryalı ve Kablosuz Şarj Teknolojisi

Samsonite markasının çıkardığı ünlü şantaları, valizleri biliyorsunuz. Bu kez karşımızda telefonlarımızı kablo olmaksızın şarj edebilme yeteneğine sahip bir sırt çantası görüyoruz. Gelin bu Samsonite sırt çantası yakından inceleyelim.

Mavi, turuncu ve yeşil gibi renk seçeneklerine sahip olan bu çantanın bir çok farklı bölümü var fakat bizler sadece teknoloji tarafına bakacağız. Fakat malzeme kalitesinden de kuşkunuz olmasın. Çantanın içerisine laptopunuzu güvenlice yerleştirebilirsiniz zira çantanın bölümleri hem geniş hemde bilhassa laptop korunacak şekilde yapılmış durumda. Şarj tarafına gelecek olursak, çantanın bir bölümünde telefonunuzu yerleştirebileceğiniz bir kısım var.Samsonite Sırt Çantası

Telefonunuzun markası Samsung olması gerekiyor ama ek bir aparat ile iPhone modellerini de destekleyecek şekilde yapılmış.

Samsonite Sırt Çantası iPhone
iPhone model desteği için ek aparat.

Telefonunuzu yerleştirip güvenli bir biçimde kapattıktan sonra çantanın bir sonraki bölümünde 6.000 mAh’lik batarya yer alıyor ve bu batarya kablosuz bir şekilde telefonu şarj edebiliyor.Samsonite Sırt Çantası kablosuz şarj teknolojisiSamsonite Sırt Çantası batarya

Samsonite sırt çantası özellikle elektronik aletlerinizi rahat muhafaza edebilmeniz üzerinedir. Elektronik aletlerinizi yağmur ve sıcaklık farkından koruma da bir diğer özelliği.


Daha Fazla İlişkili Makale
Daha Fazla: Erman Güneş
Daha Fazla: Teknoloji

Buna da Bakabilirsiniz:

Spotify Alternatifi Uygulamalar Hangileri

En iyi online müzik dinleme ve indirme uygulaması hangisidir? Android veya İos için kullan…