En iyi online müzik dinleme ve indirme uygulaması hangisidir? Android veya İos için kullanılan en güzel ve başarılı müzik dinleme uygulaması ve Spotify’a alternatif 4 uygulamayı yazımızda bulabilirsiniz.

Günümüzde kuşkusuz en popüler müzik hizmetlerinin başında Spotify gelmektedir, özellikle her türde doyurucu içeriğe sahip, güçlü altyapısı ile milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Diğer yandan, Spotify’ın kullanıcılar açısından dezavantajı ise, ücretli olmasıdır, bu durum kullanıcıları farklı alternatifleri araştırmaya itmektedir.

Bu sebeple Spotify kadar olmasa da, popüler müzik dinleme uygulamasını tanıtmak ve aktarmak istedik, buna göre, en çok kullanılan diğer müzik dinleme uygulamalarından bazıları şu şekilde.

Fizy Uygulaması

Alternatif olarak önereceğimiz ilk uygulama Fizy. Burada yer alan tüm albüm ve şarkılar içinde dilediğinizi, mobil cihazlardan ulaşarak kullanabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell müşterileri için fazladan avantajlar sağlayan bu hizmet için uygulamanın sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

SoundCloud Uygulaması

Popüler ve trend müzikleri takip edebileceğiniz bir platform olan SoundCloud ile amatör eserlere de ulaşabilirsiniz, Google Play ve İtunes’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Doremi Uygulaması

Dilediğiniz bir müziği cep telefonunuza mp3 olarak indirebileceğiniz bir platform sunmaktadır. Uygulamanın hem Android hem de İos sürümleri mevcuttur. Uygulama mağazalarda yer almamakta ve Apk olarak indirmeniz gerekmektedir.

Musify Uygulaması

Online müzik dinlemenin diğer bir yolu ise, Musify uygulamasıdır, bu uygulama ile online olarak bir çok müzik içeriğine ulaşabilirsiniz.


Daha Fazla İlişkili Makale
Daha Fazla: Erman Güneş
Daha Fazla: Yazılım

Buna da Bakabilirsiniz:

İnternet Vergi Dairesi KYK Borcu Ödeme

KYK üzerinden öğrenim ve katkı kredisi alanlar, mezun olduktan 2 sene sonra KYK borcu ödem…