İnternet sitelerinin alt yapılarında en çok kullanılan olan WordPress, oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra kolay yönetilebilir haliyle de ön plana çıkıyor. Şirketler, siteleri için WordPress kurumsal tema kategorisine yönelmeye başlıyor ve hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmiş oluyorlar.

Ortalama 10$’dan başlayan WordPress temalarının fiyatları, 90$-1000$’a kadar çıkabiliyor. Bunun yanında ücretsiz WordPress temaları içinde de oldukça kaliteli çalışmalar bulunuyor. Bu yazıda ücretsiz WordPress kurumsal temalarını sizler için derledik. Burada yer alan demo ve indirme linkleri, direkt olarak temayı paylaşan sitelere gitmektedir. Sitemiz üzerinden ücretli ve ücretsiz WordPress teması indirilememektedir.

Burada yer alan ücretsiz WordPress temalarını hastane, diş kliniği, medya şirketi, yapım şirketi, organizasyon şirketi, araç kiralama, danışmanlık ve avukatlık gibi çok çeşitli iş sektörlerinde kullanmanız mümkündür. Temada gerekli görselleri ve yazıları basit bir şekilde değiştirerek, istediğiniz sektöre uyumlu hale getirebilirsiniz. Bu paylaşımlar, özellikle freelance site yapanlar için güzel bir arşiv olacaktır. İşte ücretsiz WordPress kurumsal tema arşivi:

1- Pytheas

Pytheas

WPExplorer tarafından sunulan Pytheas, hem ücretsiz hem de responsive bir WordPress kurumsal teması. Basit ve kullanılışlı bir tasarımın yanında slider olan bir WordPress teması arıyorsanız, bu temayı kullanabilirsiniz.

DemoDownload

2- Bizz

Bizz

Minimal şirket ve portfolyo teması arayanlar için son derece uygun olan WordPress Bizz, WPExlorer tarafından dağıtılan ücretsiz temalardan biridir. Responsive bir tema olan Bizz, sade ve kullanışlı bir tasarıma sahiptir.

DemoDownload

3- Clean Retina

 

Clean Retina

Hem ücretsiz hem de ücretli versiyonu bulunan Clean Retina teması, ücretsiz haliyle WordPress kurumsal tema arayanların beklentilerini fazlasıyla karşılıyor. Pro sürümü 45$ olan Clean Retina, responsive tasarıma ve şık bir slider alanına sahip olmasının yanında kullanışlı bir ana sayfaya sahip. Clean Retina, Theme Horse tarafından sunulmaktadır.

Pro: DemoDownload

Free: DemoDownload

4- ButterBelly

 

Butter Belly isimli ücretsiz WordPress teması, şık bir kurumsal tema arayanlar için oldukça idealdir. Tam ekran ve responsive şekilde tasarlanan tema, şık bir slider alanına sahiptir. Slider alanının alt kısmında ise ürün ve hizmetler için kullanışlı ve güzel alanlar oluşturulmuştur.

DemoDownload

5- Vantage

Vantage

Hem tam ekran hem de responsive özellikleri bulunan Vantage, ücretsiz kurumsal WordPress temaları içerisinde en kullanışlı olanlardan biridir. Temanın tasarımında Page Builder, Meta Slider ve WooCommerce kullanılmıştır ve uzun tek parça slider özelliği bulunmaktadır.

DemoDownload

6- Spacious

Spacious

Premium kalitesinde ücretsiz bir WordPress kurumsal tema olan Spacious, listenin en dikkat çekenlerinden biri. Hem pro versiyonu hem de free versiyonu bulunan kurumsal WordPress teması Spacious; temiz kodlama, responsive uyumu, şık slider, alt kısımda görselli alanlar ve sadelik gibi birçok özelliğe sahip. Temanın pro versiyonu, 69$ değerinde.

Pro: DemoDownload
Free: DemoDownload

7- Advertica

Advertica

Basit bir kurumsal WordPress teması yerine daha şık ve daha detaylı bir tasarım isteyenler, Advertica temasını kullanabilir. Tek sayfa tarzında uzun bir ana sayfası bulunan Advertica, dolu dolu bir ana sayfaya sahip.

DemoDownload


Daha Fazla İlişkili Makale
Daha Fazla: Erman Güneş
  • Google Analytics Nedir?

    Google Analytics, web sitenize kullanıcıların ne şekilde ziyarette bulundukları, nereden g…
  • Backlink Nedir?

    Herhangi bir web sitesine, kendi ürün, firma veya web sitesinin linkinin verilmesine backl…
  • Tanıtım Yazısı Nedir?

    Ziyaretçilerinizin ilgisini çeken, özgün içerikli ve düzgün bilgiler içeren, anlattığınız …
Daha Fazla: Webmaster

Buna da Bakabilirsiniz:

Spotify Alternatifi Uygulamalar Hangileri

En iyi online müzik dinleme ve indirme uygulaması hangisidir? Android veya İos için kullan…