Hızlı ve Ücretsiz bir tarayıcı deneyimine hazır mısınız? Hemen hemen her gün Mobil cihazlardan web sayfalarında gezinti yapıyoruz, bunu yaparken de, mobil cihazlar için üretilmiş olan birçok farklı özelliklerde web tarayıcı kullanıyoruz.

En bilindik tarayıcılar ise, Opera, Puffins, Firefox ve Chrome, bunun dışında farklı özelliklerde mobil web tarayıcılarda var, bu gün bunlardan birisi olan Goldeness Browser’ı tanıtacağız.

Önemli ve etkili bazı özellikleri ile ön plana çıkan bu tarayıcı, özellikle hızlı ve ücretsiz olmasının yanı sıra, hız konusunda da oldukça tatmin edici.

Sizde mobil cihazlarda çalışan küçük hızlı bir web tarayıcısı arıyorsanız tam size göre bir tarayıcımız var.

Goldeness Browser sadece 4 MB büyüklüğünde ve tamamen bu ücretsiz olan bu web tarayıcısını Android için ücretsiz olarak Google play mağazasından indirilebilirsiniz.

Goldeness Browser Özellikleri

Şimdi bu web tarayıcısının özelliklerinden bahsedelim, Boyutundan daha çok birçok özelliğe sahip bu web tarayıcı, öncelikle oldukça hızlı tarama yapıyor, gizli moda sahip ve tam ekran modu bulunuyor.

Ayırca masaüstü modu ile mobil uyumlu olmayan siteleri kolaylıkla okuyabiliyorsunuz.

Goldeness Browser’da yakınlaştırma özelliği de bulunuyor, çeviri özelliği ve gece modu, özelleştirilebilir ana sayfa, indirme yöneticisi gibi birçok farklı özelliklere sahip Goldeness Browser tarayıcı bence denemeye değer.

Bir mobil tarayıcıdan %20 daha hızlı olduğunu test edebilirsiniz. Ayrıca diğer tarayıcılarda olmayan akıllı indirme özelliği ise, size internette gezinirken arka planda indirme işlemine devam edebiliyor.

Ayrıca büyük dosyalar için mobil bağlantıyı devre dışı bırakarak sadece WiFi bağlantısında indirme yapabilirsiniz.

Goldeness Browser’i indirmek için Google Play indirme bağlantısı burada yer almaktadır.


Daha Fazla İlişkili Makale
Daha Fazla: Erman Güneş
Daha Fazla: İnternet

Buna da Bakabilirsiniz:

Spotify Alternatifi Uygulamalar Hangileri

En iyi online müzik dinleme ve indirme uygulaması hangisidir? Android veya İos için kullan…