Zula, Xigncode Hatası ve Çözümü

Günümüzde hızla artan online oyun sayısı, beraberinde arttırdığı oyuncu sayısıyla çeşit çeşit oyuncuyu online oyun arenasına soktu.. Bu çeşitlerden bazıları ise hile yapmayı tercih eden oyuncuları oluşturuyor. Azımsanmayacak kadar çok hile yapan olunca, oyun sahipleri bir takım önlemler amacıyla oyunla beraber aktifleşen yazılımlar tasarladılar. Bu yazılımlar ise zaman zaman normal bir oyuncuya bile hata gösterecek kadar aciz olunca, oyuncular bu durumdan muzdarip olmaya başladılar.  Geliştirilen hile önleyici yazılımlardan bir tanesi olan Xigncode,  son zamanlarda oyuncuların canını sıkacak hatalar oluşturmaktadır.

Zula, Xigncode Hatası Nasıl Çözülür?

Sizlerle 3 adet yöntem paylaşacağız, garanti için hepsini yapabilirsiniz.

Yol 1

 1. Regedit penceresine ulaşmamız gerekiyor; Başlat –> Çalıştır yolunu izleyelim ve açılan pencereye “regedit” yazıp, Tamam diyelim.
 2. Burada HKEY_LOCAL_MACHİNE/SYSTEM/CurrentControlSet/Services yolunu takip etmeniz gerekiyor. Dizine ulaştıktan sonra “xhunter1” adında dosya göreceksiniz, siliniz. Ayrıca “xspirit” isminde bir dosya varsa onu da siliniz.
 3. Son olarak bilgisayarımıza Anti-virüs programı aracılığıyla Tam Tarama seçenekli bir tarama yapıp akabinde bilgisayarımızı yeniden başlatalım.

Yol 2

 1. Denetim Masası –> Ağ ve Paylaşım Merkezi giriş yapalım.
 2. Başdaştırıcı Ayarlarını Değiştirin yazısına tıklayalım.
 3. Buradan kullanmakta olduğunuz ağa sağ tıklayıp Özellikler diyelim.
 4. Akabinde İnternet Protokolü Sürüm 4‘e tıklayınız.
 5. İlk bölümdeki Otomatik Olarak IP Adresi Al kısmının seçili olduğuna emin olunuz ve Alt kısımda ise DNS adresleri olarak 8.8.8.8 – 8.8.4.4 giriniz.
 6. Tamam diyerek pencereleri kapatınız.

 • Zula Oyunu Sistem Gereksinimleri

  İlk Türk yapımı FPS oyunu olarak Zula, bir hayli ilgi görüyor. Bu yazımızda Zula oyunu sis…
Daha Fazla İlişkili Makale
Daha Fazla: Erman Güneş
Daha Fazla: Oyun

Buna da Bakabilirsiniz:

Spotify Alternatifi Uygulamalar Hangileri

En iyi online müzik dinleme ve indirme uygulaması hangisidir? Android veya İos için kullan…